Terug

Nieuwe Vestival was een groot feest!

Zondag 15 juni was het Nieuwe Vestival! Hét moment waarop onze leerlingen en cursisten lieten zien wat ze het afgelopen jaar hebben geleerd.

Dit jaar stond in het teken van het thema Water Aarde Vuur Lucht. Er waren verschillende optredens en presentaties. Zo konden bezoekers de cursistenexpositie bewonderen en de highlights uit de voorstellingen muziek en musical bekijken. De leerlingen zang, theater, muziek en dans gaven ook spetterende live-optredens op het Bredaplein. Daarnaast was er ook een kunstveiling met het werk van cursisten en docenten beeldend. 

 

Bezoekers konden meedoen met allerlei toffe workshops, zoals Chinese kalligrafie en aquarelleren. Op de muziekgang was een bonte mix van muziek te horen. Daar kon je namelijk de hele dag instrumenten uitproberen. Ook kon je kennismaken met het nieuwe cursusaanbod tijdens de try-out-cursussen en de infotour beeldend. 

 

Na deze geslaagde dag zit iedereen natuurlijk vol inspiratie en creativiteit. Wil je dit ook na de zomer vasthouden? Schrijf je dan in voor een cursus of les en ga na de zomervakantie weer lekker creatief aan de slag!


Bekijk ons cursusaanbod