Loopgroep voor leesliefhebbers
Hou jij van lezen, lopen en praten met mensen met dezelfde interesse? De bedoeling is om elkaar al lopend te vertellen over de boeken die je hebt gelezen. Geen diepgravende analyses van boeken of schrijvers, maar stimulerende gesprekken. We lopen ongeveer 5 km. Daarna drinken we vrijblijvend samen een kop koffie. Deelname is gratis, koffie is voor eigen rekening.
Deze loopgroep is een gezamenlijk initiatief van Bibliotheek Nieuwe Veste en Thebe Extra. Beide organisaties bundelen hun krachten in de realisatie van hun doelstellingen: het bevorderen van lezen en het bevorderen van positieve gezondheid.
Waar en wanneer?
Wanneer en aanmelden
De wandelingen vinden iedere laatste dinsdag en donderdag van de maand plaats om 09.30 uur. De locatie van vertrek wordt onderling afgestemd c.q. bekend gemaakt na jouw aanmelding.
Je kunt je aanmelden via Thebe. Hierbij graag aangeven of je op dinsdag of donderdag wilt wandelen.
-
di 28 april - do 26 november
- gratis deelname | aanmelden is vereist
-
di 28 april - do 26 november
- gratis deelname | aanmelden is vereist
Loopgroep voor leesliefhebbers
di 28 april
do 30 april
di 26 mei
do 28 mei
vr 26 juni
di 30 juni
di 28 juli
di 25 augustus
do 27 augustus
do 24 september
di 29 september
di 27 oktober
do 29 oktober
di 24 november
do 26 november