Ontmoeten
Cafés, communities en bijeenkomsten. Mensen ontmoeten en je ervaringen delen.
Agenda
Silent Book Club
di 14 mei
Prinselijk Uurtje Princenhof
di 14 mei
Workshop mijn Amphia
wo 15 mei
Voorspeelavond HOORN en KLARINET
wo 15 mei
Digicafé: OV9292 en Google Maps
wo 15 mei
Craft Community - Makersbase
wo 15 mei
Workshop hulp bij bankzaken
do 16 mei
Tech Community - Makersbase
do 16 mei
Spreek je uit!
vr 17 mei
Piano Clinic 1
vr 17 mei
SNEQ | workshop werken met klei met John van Gils
za 18 mei
Maak je eigen Nassau kostuum!
ma 20 mei
Salonbibliotheek: Paarden-Stoomtram Breda 1885-1937
di 21 mei
Silent Book Club
di 21 mei
Salonbibliotheek: de berging van de Koersk
wo 22 mei
Workshop digitaal patiëntendossier huisarts
wo 22 mei
Craft Community - Makersbase
wo 22 mei
Taalcafé
do 23 mei
Tech Community - Makersbase
do 23 mei
VesteConcert Bijzonder Traject
vr 24 mei
SNEQ | Broeder Marcus luistert en kookt
za 25 mei
SNEQ | Gitaarles met Thom
ma 27 mei
Goed Nieuws café
ma 27 mei
Draw club Breda (16+, open inloop)
ma 27 mei
Workshop internetbankieren Rabobank
di 28 mei
Silent Book Club
di 28 mei
Prinselijk Uurtje Princenhof
di 28 mei
VPRO Tegenlicht Meet Up – ‘Welkom in het Symbioceen’ | Humanistisch Verbond
wo 29 mei
Een bewaakt ogenblik
wo 29 mei
Craft Community - Makersbase
wo 29 mei
SNEQ | Kleurrijk: Schilderen met Aquarel met Monique Laros
do 30 mei
Workshop hulp bij bankzaken
do 30 mei
Tech Community - Makersbase
do 30 mei
Breien in de bibliotheek
vr 31 mei
Koffie met muziek in Boeimeer
vr 31 mei
Goed Nieuws café
ma 3 juni
Draw club Breda (16+, open inloop)
ma 3 juni
Silent Book Club
di 4 juni
Salonbibliotheek: Paarden-Stoomtram Breda 1885-1937
wo 5 juni
Craft Community - Makersbase
wo 5 juni
Tech Community - Makersbase
do 6 juni
Examenconcert viool en piano
do 6 juni
Connect-it: Waar inspiratie en verbinding ontmoeten
vr 7 juni
Openbaar D-examen Trompet
vr 7 juni
Zangavond Jeugd Podium
ma 10 juni
Taalcafé
ma 10 juni
Draw club Breda (16+, open inloop)
ma 10 juni
Salonbibliotheek: Van Mondriaan tot Obama
di 11 juni
Silent Book Club
di 11 juni
Prinselijk Uurtje Princenhof
di 11 juni
Digicafé: Apps downloaden, waar let je op?
wo 12 juni
Craft Community - Makersbase
wo 12 juni
Examenconcert D-Bijzonder dwarsfluit
wo 12 juni
Tech Community - Makersbase
do 13 juni
Connect-it: Waar inspiratie en verbinding ontmoeten
vr 14 juni
Examenconcert piano en viool
vr 14 juni
Draw club Breda (16+, open inloop)
ma 17 juni
Silent Book Club
di 18 juni
Craft Community - Makersbase
wo 19 juni
Examenconcert cello
wo 19 juni
Tech Community - Makersbase
do 20 juni
Connect-it: Waar inspiratie en verbinding ontmoeten
vr 21 juni
De Puzzelclub
za 22 juni
Afscheidsconcert Angeline Cuijpers
zo 23 juni
Draw club Breda (16+, open inloop)
ma 24 juni
Silent Book Club
di 25 juni
Prinselijk Uurtje Princenhof
di 25 juni
Openbare D-examens klarinet
wo 26 juni
Craft Community - Makersbase
wo 26 juni
Taalcafé
do 27 juni
Tech Community - Makersbase
do 27 juni
Connect-it: Waar inspiratie en verbinding ontmoeten
vr 28 juni
1 jaar Muziek in Boeimeer
vr 28 juni
Breien in de bibliotheek
vr 28 juni
Koffie met muziek in Boeimeer
vr 28 juni
Laureatenconcert / uitreiking muziekprijs Jan de Breet
vr 28 juni
De Bredase Wandel 4-daagse: Expeditie Aqua Mundo!
za 29 juni
Draw club Breda (16+, open inloop)
ma 1 juli
Silent Book Club
di 2 juli
Craft Community - Makersbase
wo 3 juli
Tech Community - Makersbase
do 4 juli
Silent Book Club
di 9 juli
De Puzzelclub
za 13 juli
Breien in de bibliotheek
vr 26 juli
Koffie met muziek in Boeimeer
vr 26 juli
Koffie met muziek in Boeimeer
vr 30 augustus
Breien in de bibliotheek
Vr 30 augustus
14:00
Flip the page YA Bookfest
za 14 september
Kamermuziek Breda: Daan Manneke 85 jaar
zo 22 september
Breien in de bibliotheek
vr 27 september
Koffie met muziek in Boeimeer
vr 27 september
Kamermuziek Breda: Animato Quartet
vr 4 oktober
Breien in de bibliotheek
vr 25 oktober
Koffie met muziek in Boeimeer
vr 25 oktober
Kamermuziek Breda: Trio Pedano
vr 25 oktober
Kamermuziek Breda: Revue Blanche
vr 15 november
Breien in de bibliotheek
vr 29 november
Koffie met muziek in Boeimeer
vr 29 november
Kamermuziek Breda: Cappella Pratensis en Rob Nederlof
vr 20 december
Breien in de bibliotheek
vr 27 december
Koffie met muziek in Boeimeer
vr 27 december
Kamermuziek Breda: MO CELLOS
zo 5 januari
Kamermuziek Breda: Van Baerle Trio
vr 31 januari
Kamermuziek Breda: Ramon van Engelenhoven
vr 21 februari
Kamermuziek Breda: Cuarteto Quiroga
vr 14 maart
Kamermuziek Breda: Hexagon Ensemble
vr 4 april
Kamermuziek Breda: verrassingsconcert
vr 25 april